پیام فرستادن
aboutus

خط تولید

شرکت Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co.ltd که در سال 2011 تأسیس شد، یک شرکت با فناوری پیشرفته است که در طراحی، ساخت و بازاریابی تجهیزات ذخیره سازی آزمایشگاهی و زیست پزشکی، اتاق سرد، زنجیره سرد تخصص دارد.

Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0
لجستیک، LN2 مخزن و ابزار آزمایشگاهی، پردازشگر اولتراسونیک، دستگاه آب خالص و سانتریفیوژ.
متر با ایمنی، پروفسوردر، حفاظت از محیط زیست حرفه اید با ارزش، ثبات، Enصرفه جویی در انرژیAnhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1

دنبال می کنیم مفهومی از برای یک دنیای سالم، برای یک آینده سالم با پشتیبانی فنی قوی از

تیم تحقیق و توسعهما محیط زیست تولید می کنیممحصولات دوستدار متحد برای حوزه‌های فنی برندهای پیشرفته مانند تحقیقات

موسسات، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، خرده فروشی های تجاری با وقف ساختن پل سبز برای سلامتی
انسانیت و جهان

 

Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 2

 

ما که هستیم؟Zhongke Duling یک تولید کننده با تکنولوژی بالا است که از سال 2011 تأسیس شده است، محصولات ذخیره سازی و حمل و نقل و راه حل هایی را برای بانک های نمونه بیولوژیکی، ایمنی خون، ایمنی واکسن، لوازم پزشکی و ایمنی معرف از -196 ℃ تا 8 ℃ به عنوان یک ارائه دهنده کامل زنجیره سرد ارائه می دهد.ما بر حرفه ای بودن و پایداری محصول تمرکز می کنیم، که برای ارائه یک محصول کارآمد و صرفه جویی در انرژی به مشتریان طراحی شده است.

Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 3Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 4

ما چه کار می کنیم؟Zhongke Duling به عنوان ارائه‌دهنده و سازنده راه‌حل‌های ایمنی زیستی، همیشه به همه‌گیری جهانی و همچنین تحقیقات ویروس و واکسن توجه زیادی داشته است.ما محصولات و راه حل هایی را برای حمایت از بازار داخلی بین المللی، به آزمایشگاه ها، بیمارستان ها، CDC، دانشگاه ها، شرکت ها و موسسات پزشکی در سراسر جهان عرضه می کنیم.
Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 5
 
چرا یخچال های پزشکی حرفه ای را انتخاب کنیم اما سبک خانگی را انتخاب نکنیم؟
دما در یک یخچال خانگی در نوسان است و یکنواختی دما در کابینت به اندازه کافی خوب نیست، که به راحتی می تواند منجر به انجماد نمونه یا آسیب ناشی از افزایش یا کاهش دما شود.نگهداری نمونه هایی مانند معرف ها، واکسن ها و داروهای پزشکی نیاز به دمای ثابتی دارد تا از خراب نشدن آنها اطمینان حاصل شود.
Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 6
در مورد زمان سرب
معمولا زمان تولید برای سفارشات عمده 30-45 روز است. برای سفارشات دنباله دار، wمقدار کمی از محصولات معمولی ما در انبار موجود است، بنابراین زمان تحویل کلی برای محصولات پیکربندی معمولی 7-15 روز است. برای محصولات OEM سفارشی شده، زمان تحویل d استبسته به نیازهای خاص خریدار برای محصول.
Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 7
در مورد پرداخت
به طور کلی، پرداخت کامل قبل از حمل و نقل.
Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 8
در مورد گارانتی محصول
1 سال گارانتی برای سیفراگیر دستگاه و 3 سال برای کمپرسور. اگر مشتریان به گارانتی اضافی نیاز دارند، ما خدماتی مشابه apple care+ گارانتی اضافی ارائه می دهیم.
Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 9
در مورد پس از فروش
ما یک تیم پس از فروش بسیار ماهر از جمله خدمات پس از فروش مشتریان و مهندسین پس از فروش داریم. علاوه بر این we آموزش منظم آنلاین و آفلاین محصول و آموزش تعمیر و نگهداری را ارائه می دهد. پشتیبانی فنی قوی به شما ارائه می دهد.

OEM / ODM

ما تجهیزات و خطوط تولید کافی برای انجام OEM ODM را با توجه به نیاز مشتری داریم

Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 2Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 3Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 4

تحقیق و توسعه

بیش از 10 سال تجربه توسعه مستقل ، فناوری دو سیستم درجه حرارت بسیار پایین را توسعه داده و تبدیل به اولین شرکت در چین شده است که بر فن آوری فریزر دو سیستم تسلط دارد.

Anhui Zhongke Duling Commercial Appliance Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mrs. Jessie
تلفن : 86-18160884395
حرف باقی مانده است(20/3000)